Мені відверто подобається, як влаштовано роботу прибиральниці у супермаркеті неподалік. Тітонька завжди мовчки, без матюки і розмахування руками, виставляє табличку і миє підлогу. Якщо хтось настане або пробіжить брудними ногами, вона ще раз-другий проведе шваброю. Або ні, наступного разу. Як наслідок, усі задоволені, скрізь чисто та жодних приколів. Ех, нудьга!
Клоповий килимок варто повернути, це правда
![](https://thehappy.news/wp-content/uploads/2024/02/kudy-po-pomytomu-15-kumednykh-sytuatsij-vid-klininh-menedzheriv-vony-zh.jpg)