Коли з кожного розумного холодильника на людину ллється потік не дуже розумної і зовсім не потрібної інформації, він автоматично вчиться фільтрувати і ігнорувати більшу частину. Шаблони та стандарти стрімко втрачають ефективність і залишається лише один, перевірений роками засіб – креатив. Але з ним у багатьох проблеми, а тому справжній креатив вкрай цінується, навіть якщо йдеться про зневажливу рекламу, що набила оскому.
Ну і як тут повз просто так пройти?
![](https://thehappy.news/wp-content/uploads/2024/02/25-khodiv-heniiv-reklamshchykiv-iaki-i-svoiei-mety-dosiahly-i-vsikh.jpg)
Відразу і вивіска та виправдання
![](https://thehappy.news/wp-content/uploads/2024/02/1707877205_503_25-khodiv-heniiv-reklamshchykiv-iaki-i-svoiei-mety-dosiahly-i-vsikh.jpg)
Виявляється є яйця для жінок, а є для чоловіків! І не здумайте переплутати!
![](https://thehappy.news/wp-content/uploads/2024/02/1707877205_972_25-khodiv-heniiv-reklamshchykiv-iaki-i-svoiei-mety-dosiahly-i-vsikh.jpg)
А вже заміжнім, що спочатку розлучатися треба?
Переглянути цей допис до Instagram
Цікаво, а які смаки ці сльози?
![](https://thehappy.news/wp-content/uploads/2024/02/1707877205_234_25-khodiv-heniiv-reklamshchykiv-iaki-i-svoiei-mety-dosiahly-i-vsikh.jpg)
Будь толерантнішим до одиноких бананів!
Переглянути цей допис до Instagram
Такий заклад напевно має великий попит
![](https://thehappy.news/wp-content/uploads/2024/02/1707877206_152_25-khodiv-heniiv-reklamshchykiv-iaki-i-svoiei-mety-dosiahly-i-vsikh.jpg)