Кажуть, серед іноземців старшого віку дуже популярна пісня «Є тільки мить», яку нерідко переспівують, щоби виявити шану. Тому що з віком люди все виразніше розуміють, що прожиті роки ніщо, а життя насправді зводиться до чудової миті. І вміння його не просто помітити, а й сфотографувати, заслуговує на високу повагу.
Вона його таки з’їла!
![](https://thehappy.news/wp-content/uploads/2024/02/20-shedevralnykh-znimkiv-de-vse-vyrishyv-odyn-iedynyj-moment.jpg)
Дельфінчик випадково вліз у кадр
![](https://thehappy.news/wp-content/uploads/2024/02/1708049404_465_20-shedevralnykh-znimkiv-de-vse-vyrishyv-odyn-iedynyj-moment.jpg)
Дізнаєтесь силует? Підказка – це із мультфільму.
![](https://thehappy.news/wp-content/uploads/2024/02/1708049405_673_20-shedevralnykh-znimkiv-de-vse-vyrishyv-odyn-iedynyj-moment.jpg)
Ідеальний момент!
Рунна вівця вирішила позіхнути, і це потрапило до кадру
![](https://thehappy.news/wp-content/uploads/2024/02/1708049405_998_20-shedevralnykh-znimkiv-de-vse-vyrishyv-odyn-iedynyj-moment.jpg)