Перш ніж у РАГСі розписатися, треба рік разом пожити та розібратися! А в давнину говорив ще простіше «Треба пуд солі з’їсти». На жаль і ах, але якою б романтичною, турботливою і розуміючою не була б людина, це не забирає наявність у неї шкідливих звичок. А найгірше, коли він або вона не визнає цього, просто не розуміє, чому своїми діями так дратує другу половинку.
Усі кришечки мають бути не закручені до кінця! Принаймні так думає його дружина.
![](https://thehappy.news/wp-content/uploads/2024/02/20-prykladiv-iak-pobutovi-pohani-zvychky-rujnuiut-najmitsnishyj-soiuz-dvokh.jpg)
Монстр, який мучить авокадо! Нестерпно дивитися!
![](https://thehappy.news/wp-content/uploads/2024/02/1707310203_546_20-prykladiv-iak-pobutovi-pohani-zvychky-rujnuiut-najmitsnishyj-soiuz-dvokh.jpg)
За висловом морди собаки зрозуміло, що вона не схвалює такого ставлення до яєць.
![](https://thehappy.news/wp-content/uploads/2024/02/1707310203_787_20-prykladiv-iak-pobutovi-pohani-zvychky-rujnuiut-najmitsnishyj-soiuz-dvokh.jpg)
У чому логіка, вигода чи бодай гумор так робити?
Чоловік узяв і склав усі макарошки в одну ємність. А що такого?
![](https://thehappy.news/wp-content/uploads/2024/02/1707310204_693_20-prykladiv-iak-pobutovi-pohani-zvychky-rujnuiut-najmitsnishyj-soiuz-dvokh.jpg)