Діти мають важливу якість – щирість! А ще у них немає стопорів, нульовий досвід і крайня цікавість. Тому вони хочуть робити, що робити не треба, а коли одержують відмову, то щиро і з надривом переживають цю трагедію. Звучить просто і невибагливо, але спробуйте самі опинитися дома батьків, які змушені вирішувати ці проблеми! Ось вам кілька прикладів-задач для розминки.
Мама відмовилася нести її на руках, мовляв, ти вже сама вмієш ходити. Реакція варта Оскара!
Істерика через те, що день народження – сьогодні, а вона забула!
Дитина дізналася, що магніти неїстівні. А він уже мав намір закусити ними!
Образа страшна на те, що не пустили за кермо
Не дали пива – горе якесь! І до цього не давали, малий ще, але раніше не так прикро було!