Хтось щосили намагається приховати свої недоліки, інші ж не комплексують зовсім. Як наслідок, перші залишаються у напрузі та роблять дурні помилки. А другі легко сміються з своїх невдач і швидко їх аналізують, щоб зробити висновки і рушити далі. Самоіронія – чудовий інструмент для боротьби із життєвими негараздами!
Весь час, поки сидів у лікаря, згадував, на який фрукт він схожий – на азіатську грушу!