Хочеш виділитися – маєш право! А ось про технічний бік питання думати треба самостійно, до чого готові не тільки всі. І часом креатив так ударяє в голову, що літери в назві торгової точки чи закладу починають стрибати та плутатися. Замовнику послуги весело і він схвалює, а клієнти потім дивляться і нічого не можуть прочитати. Не треба так!
Забарвлення Малемавічле? А-а, це супрематизм!
![](https://thehappy.news/wp-content/uploads/2024/02/17-peremudrenykh-vyvisok-ta-napysiv-iaki-i-najpysmennisha-liudyna-ne.jpg)
Навіщо такі негарні слова у меню використовувати?
![](https://thehappy.news/wp-content/uploads/2024/02/1707646204_851_17-peremudrenykh-vyvisok-ta-napysiv-iaki-i-najpysmennisha-liudyna-ne.jpg)
А то сніг голова потрапить, зовсім мертвий будеш
![](https://thehappy.news/wp-content/uploads/2024/02/1707646205_68_17-peremudrenykh-vyvisok-ta-napysiv-iaki-i-najpysmennisha-liudyna-ne.jpg)
Мойру – до Кімінська. І нехай там миє руки, як у Мінську!
![](https://thehappy.news/wp-content/uploads/2024/02/1707646205_193_17-peremudrenykh-vyvisok-ta-napysiv-iaki-i-najpysmennisha-liudyna-ne.jpg)
Знаменитий мем про істеричну жінку та обуреного кота чудово ілюструє проблему
Мозок відмовлявся бачити «Андрію»
![](https://thehappy.news/wp-content/uploads/2024/02/1707646205_310_17-peremudrenykh-vyvisok-ta-napysiv-iaki-i-najpysmennisha-liudyna-ne.jpg)