Хтось будує на совість і на віки, другі заради грошей чи особистого самовираження, а треті так взагалі не зрозумій, навіщо взялися за будівництво. Останнє найгірше – саме воно і породжує перли, які важко вдається коментувати. Поналаштовують своїх домів божевільних, а нам потім доводиться ходити і все це дивитися. Добре, що можна сфотографувати й іншим показати, щоб посміялися.
Такі форми чомусь нагадують равлик
![](https://thehappy.news/wp-content/uploads/2024/01/16-budivel-pobachyvshy-iakykh-terminovo-khochetsia-pereikhaty-v-kurin-abo.jpg)
Спроба скопіювати стиль Антоніо Гауді?
Коли готуєшся до вторгнення прибульців наперед
![](https://thehappy.news/wp-content/uploads/2024/01/1706600404_351_16-budivel-pobachyvshy-iakykh-terminovo-khochetsia-pereikhaty-v-kurin-abo.jpg)
Стиль архітектора цієї будівлі до кінця визначити не виходить
![](https://thehappy.news/wp-content/uploads/2024/01/1706600404_371_16-budivel-pobachyvshy-iakykh-terminovo-khochetsia-pereikhaty-v-kurin-abo.jpg)
Сумний будинок. А як тут не сумувати, коли ти величезний равлик?
![](https://thehappy.news/wp-content/uploads/2024/01/1706600404_104_16-budivel-pobachyvshy-iakykh-terminovo-khochetsia-pereikhaty-v-kurin-abo.jpg)